Sofia

Sofia, kalbinde taşıdığı doğa hassasiyeti ile yenilikçi ve üstün kaliteli ürünlerini tüketiciler ile buluşturan temizlik kağıdı markasıdır. Sofia ürünlerinin üretiminde doğal ormanlara dokunmuyor, portföyündeki bütün ürünler doğada çözünebilen çevre dostu ambalajlardan üretiliyor. Aynı zamanda, Sofia, ürünlerinde endüstriyel ormanlardan elde edilen sertifikalı hammadde kullanarak sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

Sofia, var olduğu ilk günden bugüne kadar birçok ağaçlandırma projesinde yer aldı ve yaklaşık 100.000 fidanı doğa ile buluşturdu. Gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakmak için ‘Hassasiyetimiz Doğaya, Mirasımız Yarınlara’ projesi ile Türkiye’nin eşsiz doğasının genişlemesine destek oldu ve 3.000.000 tohum topunu toprakla buluşturdu.

Doğaya karşı saygılı duruşu ile Sofia, portföyündeki 3 katlı tuvalet ve kağıt havlu ürünleri ile tüketicilerin günlük ihtiyaçlarına cevap verirken, cilt bakımı hijyenik ev bakımı, dekoratif kullanım ve sofra dekorasyonu alanlarında ise yenilikçi deneyim sağlayan ürünlerini tüketicilere sunuyor.

Reklam Filmlerimiz

Sosyal Medyada Sofia

Daha Fazlasını Görüntüle