Diğer Sektörler

Lila Kağıt, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörlerindeki uzmanlığı, tecrübesi ve yatırımlarıyla büyük ses getiren, yenilikçiliği ve kalitesiyle oldukça itibarlı şirketlerden oluşmaktadır.

Tekstil – Boyahane

Yaklaşık yüz yıl önce çırçır ve dokumacılık ticarethanesi olarak temelleri atılan Lila Kağıt’ın tekstil sektöründeki faaliyeti entegre pamuklu iplik ve boyama tesisi olarak sürmektedir.

Bilgi birikimi ve deneyimini son teknoloji boyama makineleri ile birleştirerek tekstil ve moda sektörünün ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunmaktadır.

Laboratuvarda titizlikle yapılan analizler ve numune boyama çalışmalarının ardından elde edilen renklerde %98 oranında yüksek başarı elde edilmektedir.

Kazan çıkışı öncesi tam kapsamlı apre sistemleri sayesinde, üretilen iplikler her çeşit örgü ve triko makinesinde kullanılabilmektedir.
Tekstil ve tekstil kimyasında deneyimli mühendis ve teknisyen kadrosu laboratuvar çalışmalarından son ürünün teslimine kadar tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için özenle çalışmaktadır.

Lila Tekstil’de son dönemde yapılan modernizasyon çalışmaları ve teknolojik yatırımlar ile enerji tüketiminde %30, su tüketiminde %25 tasarruf sağlanmıştır. Lila Tekstil yeşil tesis sertifikalı kampüsünde tümüyle sürdürülebilir üretim yapmaktadır.

  • Yüksek hassasiyette ölçüm
  • Günlük 25 ton boyama kapasitesi
  • ERP yazılımı ile tam otomatik kalite kontrol yönetimi
  • Tam otomatik makinelerle yumuşak sarma ve geri sarma
  • Tek boyalarda 3 iş günü, çift boyalarda 4 iş günü içinde hızlı servis

Daha fazla bilgi için liladyehouse.com

İş Ortaklarımız