Sektörler

Lila Kağıt, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörlerindeki uzmanlığı, tecrübesi ve yatırımlarıyla büyük ses getiren, yenilikçiliği ve kalitesiyle oldukça itibarlı şirketlerden oluşmaktadır.

Lila Hızlı Tüketim

Lila, Hızlı Tüketim alanındaki faaliyetlerine, dünya standartlarında temizlik kağıdı üretmek amacıyla 2008 yılında başlamıştır.

Bobin kağıt üreten kağıt tesisi ile birlikte 2020 yılında Avrupa’nın tam entegre üretim yapan en büyük tesislerinden biri konumuna ulaşmıştır. Aynı kampüsten temin edebildiği hammadde avantajı ile kâğıt iş alanının bir tamamlayıcısı olan  Hızlı Tüketim bölümü, müşteri ve pazar ihtiyaçlarına ve kalite beklentisine hızlıca cevap verebilecek konumdadır.

Arge ve Ürge çalışmalarıyla sektöre sürekli yenilikçi ürünler kazandırmakta, iç ve dış pazarlardaki payını istikrarlı olarak arttırmaktadır.

Ev içi ürünlerde Sofia, Maylo, Berrak ve Nua markalarımızla tuvalet kâğıdı, kâğıt havlu, peçete, mendil ve muayene masa örtüsü, katlamalı peçete ve havlu ürün grubu gibi ev dışı ürünlerinde de ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

“Markalı ve Private Label ürünleri bugün yurt içinde 80.000 noktayla yurtdışında ise 5 kıtada 80’den fazla ülkeyle buluşturan Lila Kağıt, bugün Türkiye temizlik kağıdı tüketiminin %35’ini tek başına karşılayabilecek kapasitede olup markalarıyla yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da toplumsal farkındalığı artırmaktadır.”

Sertifikalı Hammadde
Üretim
Kapasitesi

Ton/Yıl

Ülkeye İhracat

Markalarımız

Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Ev Dışı
Private Label