Herkese, her keseye uygun

Lila Kağıt son teknolojilerle ürettiği ve ilk günden beri ekonomik segmentin lider ve yenilikçi markası olmayi hedeflediği Berrak ürün ailesi ile tüketicilerine en çok güven veren marka olmayı hedefliyor.
Sloganından da anlaşılacağı gibi herkese ve her keseye uygun Berrak ile temizlik ihtiyaçlarınıza servet ödeme devri sona eriyor.
Berrak Tuvalet Kağıdı hem 2 katlı hem de sık sarımlı. Suya karşı oldukça dayanıklı ve elde kolayca dağılmıyor. Beyaz rengi ve şık desenleriyle Berrak Tuvalet Kağıdı’nın 12’li, 16’lı, 24’lü ve 32’li paket çeşitleri bulunuyor. Ayrıca Berrak, 12 ve 24 rulodan oluşan tek katlı çeşitleri ile de tüketicilerine ekonomik ve kaliteli ürünler sunuyor.
Berrak 4’lü Paket
Berrak 8’li Paket
Berrak 12’li Paket
Berrak 16’lı Paket
Berrak 24’lü Paket
Berrak 32’li Paket

Suya dayanıklı Berrak Ultra Tuvalet Kağıdı’nın 12’li, 16’lı, 24’lü ve 32’li paket çeşitleri bulunuyor.
Berrak Ultra 12’li Paket
Berrak Ultra 16’li Paket
Berrak Ultra 18’li Paket
Berrak Ultra 24’lü Paket
Berrak Ultra 32’li Paket
Berrak Ultra 40’lı Paket


Berrak Kağıt Havlu 2 katlı, emici yapısıyla beklentilerinizin çok ötesinde. Yarım yapraklarıyla ıslak yüzeyleri pratik bir şekilde temizlemenizi sağlıyor. 12'li, 6'lı ve 2'li ambalajlarında beyazlığı ve kalitesi onu rakiplerinden ayırıyor.
Berrak 2’li Paket
Berrak 3’lü Paket
Berrak 6’lı Paket
Berrak 12’li Paket


Berrak Ultra ailesine yeni katılan Berrak Ultra Kağıt Havlu, Çift Katlı, Emici ve Dayanıklı olma özelliğiyle, renkli ve canlı ambalajları ile ekonomik segmentin lider ve yenilikçi markası olmayı hedefliyor. Berrak Ultra Kağıt Havlu 4’lü, 6’lı ve 12’li çeşitleriyle raflarda yerlerini aldı.
Berrak Ultra 4’lü Paket
Berrak Ultra 6’li Paket
Berrak Ultra 12’li Paket
Berrak Ultra 16’lı Paket
Herkese, her keseye uygun Berrak Peçete beyaz rengiyle sadeliğini, uygun fiyatıyla ekonomikliğini yansıtıyor. 24*26 boyutundaki Berrak Peçete 100’lü ve 200’lü paket seçenekleriyle her evin olmazsa olmazı.
Berrak 100’lü Paket
Berrak 200’lü Paket


Uygun fiyata kaliteyi sunan Berrak Ultra Peçete, yumuşak dokusu ve dayanıklılığını, şık peçete ambalajına sığdırdı ve 30*30 ekonomik peçetesi ile raflarda yerini aldı.
Berrak Ultra 100’lü Paket
Berrak Ultra 150’li Paket
Şık tasarımıyla Berrak Mendil’i de siz de çok seveceksiniz. Hem ekonomik hem de çok şık! 10’lu paket ve tekli seçenekleriyle sizi bekliyor.
Berrak Tek’li Paket
Berrak 10’lu Paket